Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

DHL nabízí více než jenom práci

Na vlastní kůži zažijte týmového ducha DHL.

Rozvíjejte se novými výzvami

DHL jako vedoucí světová logistická společnost nabízí širokou paletu zajímavých profesních uplatnění v našich divizích.

Nabízíme Vám stálý rozvoj Vašeho potenciálu prostřednictvím nejrůznějších vzdělávacích aktivit.

Na našem vzdělávacím portálu mylearningworld.net můžete vybírat ze širokého spektra profesních rozvojových programů, které zahrnují jazykové kurzy, školení osobnostních dovedností, metod managementu a další témata.

Nástroj pro hodnocení výkonu umožňuje identifikaci Vašeho potenciálu, posuzuje Váš výkon a mapuje Vaši kariéru.

Ať již se zúčastníte některého z našich programů pro absolventy anebo absolvujete některý z mnoha e-learningových kurzů, vždy Vám umožníme převzít zodpovědnost a budeme podporovat Váš osobnostní a profesní růst.

Pohněte světem

DHL podporuje každého zaměstnance, aby se chopil iniciativy, aktivně se angažoval ve své práci a dosáhl viditelných výsledků.

Program First Choice, klíčový nástroj naší růstové strategie, usiluje o zlepšení našeho výkonu individuálním přístupem a týmovou prací. Každoroční průzkum spokojenosti zaměstnanců Employee Opinion Survey (EOS) dává našim zaměstnancům možnost vyjádřit svůj názor. Informace, které obdržíme v rámci zpětné vazby, zodpovědně zpracováváme, protože nám pomáhají kontinuálně zavádět zlepšení a rozvíjet podnik.

V DHL uznáváme, respektujeme a odměňujeme osobní angažovanost a stejně tak oceňujeme týmovou práci a sdílení nápadů s přidanou hodnotou.

Buďte hrdi na společné úspěchy

V DHL budete součástí silného týmu, který respektuje své zaměstnance, společnost a prostředí, ve kterém působí. Budete jednat s lidmi z celého světa a mít možnost zažít jedinečný mezinárodní duch DHL.

Mnoho z našich zaměstnanců se osobně angažuje v mnohých iniciativách, které prospívají lidem v po celém světě.

Náš Disaster Response Team (DRT) nasazujeme při záchraně životů při přírodních pohromách. DHL usiluje o to, aby byla příkladem v globálním boji proti změně klimatu. Naše služba "Go Green" umožňuje klientům kompenzovat emise uhlíku uvolněného při transportech ve vybraných projektech k redukci uhlíku.

V DHL podporujeme různé přístupy a odlišnosti při vytváření dobré podnikové kultury, aby zaměstnanci podávali nejlepší výkony.

Jako zaměstnanec DHL můžete být každý den pyšný na to, čeho jsme společně dosáhli.