Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Systémy skladového hospodářství

V DHL nabízíme komplexní sadu schopností a spolupráci s řadou nejlepších softwarových partnerů. Naše moderní systémy monitorují a kontrolují všechny kritické skladovací procesy. Poskytují také podporu pro operace přepravy a distribuce a komunikaci s celními a jinými úřady. Na rozdíl od mnoha našich konkurentů náš rozsah působnosti znamená, že nasazujeme obrovské množství těchto systémů v každém roce a díky tomu můžete využívat těchto bezkonkurenčně nejlepších znalostí a zkušeností.
Systémy skladového hospodářství zaznamenávají všechny události a činnosti týkající se přijetí, zpracování a uložení produktů a zakázek ve skladu nebo v distribučním centru, včetně zajištění soupisu zboží.

Zákazník může využívat:

  • Přístup ke špičkové technologii pro dodavatelské řetězce a možnost jejího ovlivňování
  • Přístup k prvotřídním aplikacím nezávislým na platformě a databázi– využívání standardizovaných podnikových procesů
  • Rychlé spuštění a omezené riziko v globálním nasazení - včetně dodání projektu, management služeb, management dodavatelů, - integrace a hostování
  • Škálovatelnost a opakovatelnost celosvětově
  • Bezkonkurenční zkušenosti ve sledování stavu a pohybu zásob, plánování zdrojů a v práci s podnikovými informačními systémyVyzkoušená integrace s dalšími partnerskými systémy pro dodavatelské řetězce – včetně sledovatelnosti a kontroly.