Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Sektory

Koncepce sektorů DHL

Každé průmyslové odvětví má své charakteristické znaky a požadavky na dodavatelský řetězec. Náš sektorový management proto spolupracuje se zákazníky na optimalizaci příslibu hodnot pro speciální požadavky odvětví. Klíčem našeho úspěchu je nabídka jednoduchých, na míru šitých řešení pro každý sektor, která vám usnadní vaši spolupráci s námi. Našimi inovačními, oborově specifickými a vysoce moderními řešeními vytvoříme pro vás konkurenční výhody.

Naše Klíčové Průmyslové Sektory

V rámci naší strategie jsme se rozhodli zaměřit se ještě vice na vaše odvětví. To platí zvláště pro sektory Life Sciences & Healthcare, Technologie, Energie, Automobilový průmysl a Engineering & Manufacturing.

Technologie

Technologie je rychle se měnící a inovativní odvětví s krátkými výrobními cykly. Konkurenceschopné trhy jsou normou, a neustále klesající ceny výrobků vyžadují efektivní řízení nákladů.
Zjistěte více o TechnologiiNew Window

Life Sciences & Healthcare

Sektor Life Sciences & Healthcare (LSHC) vyžaduje větší efektivnost, splňuje globální požadavky na komplianci a řídí integraci M&A.
Zjistěte více o LSHCNew Window


Engineering & Manufacturing

Výrobní procesy větších průmyslových výrobců vyžadují komplexní struktury dodavatelských řetězců a náročná řešení a technologie.
Zjistěte více o Engineering &
ManufacturingAutomobilový průmysl

Automobilový průmysl vstupuje do nové éry, ve které lidé hledají více svobody a mobility. Poptávka po mobilitě v rozvíjejících se zemích roste rok od roku.
Zjistěte více o automobilovém
průmysluNew Window