Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Zjednodušení komplexnosti globální obchodní spolupráce

Společnost DHL je jedničkou na trhu mezinárodní přepravy a její komplexní online řešení pomáhají v orientaci v postupech platných pro globální obchodní spolupráci. Díky tomu lze v zahraničním obchodě uspět.

Globální obchodní spolupráce bez hranic

Neustále se měnící, různorodé předpisy a požadavky vztahující se na obchod po celém světě vytvářejí v přepravě složitou a náročnou situaci. Služby automatizace obchodu DHL Trade Automation Services nabízejí snadný detailní přístup ke všem zásadním obchodním informacím. Podnikům – od malých firem až po velké, nadnárodní společnosti – umožňujeme snadnou orientaci v postupech mezinárodní obchodní spolupráce a pomáháme zajišťovat dodržování příslušných předpisů.
Díky přístupu k miliónům obchodních pravidel poskytuje služba DHL Trade Automation Services informace, které potřebujete k zajištění úplné a správné celní dokumentace, k přesným odhadům celkových nákladů na zásilky a i k účinné přepravě svého zboží.
Výhody používání služeb DHL Trade Automation Services:
  • Vyhnete se zpoždění při clení způsobenému nesprávnými dokumenty a licencemi
  • Nestane se, že byste poslali zásilku zakázanému odběrateli
  • Máte přístup k informacím o clení z jediného zdroje
  • Máte přístup k výpočtu odhadovaných celkových nákladů
  • Máte okamžitý přístup k celním požadavkům dané země
  • Máte větší kontrolu nad náklady díky jednodušším a automatizovaným postupům souvisejícím s obchody
  • Snadněji se rozhodujete o zdrojích a prodeji
  • Můžete se zaměřit na klíčové kompetence své společnosti
Jak nejrychleji začít

Využijte přístup k celé škále služeb v rámci DHL Trade Automation Services prostřednictvím bezplatného webového řešení z jakéhokoli počítače. Stačí se zaregistrovat jako nový uživatel, vytvořit uživatelské jméno a heslo a můžete začít.

Služby DHL Trade Automation Services jsou rovněž součástí sady našich služeb XML. Pokud posíláte vysoký objem zásilek, máte možnost provést integraci těchto služeb do svých stávajících systémů IT. O další informace a integrované možnosti požádejte svého obchodního zástupce DHL.