Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Přejděte na elektronickou fakturaci místo tištěné

Šetřete čas, zvyšte efektivitu a objednejte si faktury prostřednictvím e-mailu v online aplikaci eBilling.

Co je elektronická fakturace?

Elekronická fakturace je moderní, ekologický a efektivní způsob předávání daňových dokladů v elektronické podobě, která plnohodnotně nahradí tištěnou verzi. Jako alternativu k zasílání faktur poštou nebo faxem nabízí internet nejen rychlé a přesné řešení zpracování faktur, ale i obrovské výhody spojené s prohlížením a správou vašich finančních dokumentů online - nejen s námi, ale i s jinými společnostmi v rámci vašeho finančního řetězce.
eBilling je jednoduchá aplikace a nevyžaduje žádné školení. Aplikaci můžete použít pro zobrazení faktur, prohledávat archivované faktury a data importovat přímo do Vašeho účetního systému.

Začněte používat DHL elektronickou fakturaci

Uživatelské jméno / Heslo
Na základě vyplnění jednoduchého formuláře registrace bude odeslán Váš požadavek ke zpracování kompetentním osobám. Vzhledem k procesu ověření a nastavení Vaší registrace v interních systémech, očekávejte, že přístup do aplikace eBillingu Vám bude odeslán v rámci pěti pracovních dní.
Přihlášení
Tato internetová stránka Vám um Do eBillingu se můžete přihlásit kdykoliv, z jakéhokoliv PC pomocí internetového prohlížeče. Aplikace vám umožní on-line náhled na Vaše faktury DHL Express a jejich stažení v elektronické podobě, kterou následně můžete importovat do Vašeho vlastního účetního nebo finančního systému.