Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Řešení pro průmyslová odvětví, která zjednodušují dodavatelský řetězec

DHL Express nabízí řadu řešení pro průmyslová odvětví, které využívají schopností naší sítě na podporu svých zákazníků, kteří vyžadují inovativní a konkurenceschopné dodavatelsko-odběratelské sítě.

DHL EXPRESS BREAKBULK

DHL Article

Co je to DHL EXPRESS BREAKBULK?

DHL EXPRESS BREAKBULK
poskytuje přepravu zásilek ze stolu na stůl, které se odesílají z jedné celní zóny do jiné. V místě odeslání se konsolidují. Poté je DHL v destinaci před doručením rozdělí na různé adresy, které se nachází v dané zemi nebo v celní unii. Konsolidovaná zásilka se clí jako samostatná položka při příjezdu do cilového zařízení.

DHL MEDICAL EXPRESS

DHL Article

Co je to DHL MEDICAL EXPRESS?

Služba DHL MEDICAL EXPRESS je ideální řešení pro klinické studie s materiálem citlivým na čas a teplotu. Služba zahrnuje doručení výzkumných léků a materiálu ke klinickým studiím příslušným lékařům a poté shromažďuje vzorky od pacientů a bezpečně je přepraví zpět do Vaší laboratoře k analýzám.

DHL COLLECT & RETURN

Co je služba DHL COLLECT & RETURN?

Služba DHL COLLECT & RETURN nabízí integrované řešení pro řízení přepravy zásilek v rámci poprodejních programů využívaných v technologických odvětvích. Společnost DHL vyzvedne vysokohodnotové zásilky, které jsou určeny k opravě, doručí je do stanoveného servisu a po dokončení opravy je vrátí zpět koncovému uživateli.